НОВИНИ ТА ПОДІЇ

31 березня 2017 року о 13.30 в аудиторії Г-312 відбулося засідання секції кафедри технології вина та енології в рамках Міжвузівської наукової студентської конференції.

Відкрила засідання секції вступним словом завідувач кафедрою ТВтаЕ д.т.н., проф. Осипова Лариса Анатоліївна.

Активну участь в проведенні конференції взяли студенти 4 та 5 курсів кафедри ТВтаЕ: Адабір Р., Паламар В. (науковий керівник – д.т.н., проф. Осипова Л.А.), Войцеховська О. (науковий керівник – д.т.н.Ткаченко О.Б.), Почтовенко М. (науковий керівник – к.т.н., доц. Калмикова І.С.), Гнатовська Д. (науковий керівник – к.т.н., доц. Мельник І.В.), Лисенко О. (науковий керівник – к.т.н., доц. Ходаков О.Л.).

Під керівництвом асистента Ткаченко Л.О. студенти Механіко-технологічного технікуму підготували стендові доповіді на різноманітну цікаву тематику.