НОВИНИ ТА ПОДІЇ

23 листопада 2017 року на факультеті технології вина і туристичного бізнесу відбулося свято молодого вина, що став уже традиційним.

День Божоле Нуво – це яскраве і веселе осіннє свято. Його люблять у всьому світі, тому що це не тільки дегустація вина нового врожаю, але ще і привід для зустрічі з друзями, щирої розмови по душам, радісного настрою і веселощів!

У святі взяли участь студенти-винороби та студенти кафедри туристичного бізнесу і рекреації.

Студенти підготували виставу про вино як частини культури кожної країни, адже через вино передаються темперамент, гумор і смаки народів, тобто національний дух. Зі сцени звучали пісні, хлопці й дівчата танцювали, розігрували сценки і читали вірші українською, російською, французькою та іспанською мовами.